Olimpia Koło - GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 (0-0). 32. kolejka IV ligi wielkopolskiej

W meczu 32. kolejki IV ligi wielkopolskiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Olimpii Koło przegrała z Tarnovią T. Podgórne 1-2 (0-0).

W  meczu 32. kolejki  IV ligi wielkopolskiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Olimpii Koło przegrała  z Tarnovią T. Podgórne  1-2 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Jedenastka Tarnovii T. Podgórne wygrała aż sześć razy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Olimpii Koło otworzyli wynik. W 13. minucie bramkę zdobył Adam Kozajda.

W 22. minucie kartkę otrzymał Konrad Mechowski z Olimpii Koło.

Zawodnicy Tarnovii T. Podgórne nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Michał Mikołajczak.

W 42. minucie kartką został ukarany Mateusz Czajka, piłkarz Olimpii Koło. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 55. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mikolaja Czajkę z Olimpii Koło, a w 63. minucie Marcina Łażewskiego z drużyny przeciwnej.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Tarnovii T. Podgórne przyniosły efekt bramkowy. W 72. minucie Marcin Łażewski dał prowadzenie swojej jedenastce.

Na cztery minuty przed zakończeniem starcia sędzia pokazał kartkę Aleksowi Sieradzkiemu z drużyny Olimpii Koło. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-2.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki zawodnikom Olimpii Koło, natomiast piłkarzom Tarnovii T. Podgórne pokazał jedną.

Jedenastka Olimpii Koło nie skorzystała ze zmian. Zespół Tarnovii T. Podgórne również nie skorzystał ze zmian.