Obra Kościan - KS Mieszko Gniezno 0-3 (0-0). 1. kolejka IV ligi wielkopolskiej

6 sierpnia odbyło się starcie 1. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Obry Kościan i Mieszko Gniezno. Mecz zakończył się zwycięstwem Mieszko Gniezno 3-0.

6 sierpnia  odbyło się starcie  1. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Obry Kościan  i Mieszko Gniezno. Mecz zakończył się zwycięstwem Mieszko Gniezno 3-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Mieszko Gniezno wygrał jeden raz, zremisował dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Mieszko Gniezno w 13. minucie spotkania, gdy Krzysztof Wolkiewicz zdobył pierwszą bramkę.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Drużyna Obry Kościan ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Mieszko Gniezno, strzelając kolejnego gola. W 56. minucie wynik na 0-2 podwyższył Adam Konieczny.

Krzysztof Wolkiewicz wywołał eksplozję radości wśród kibiców Mieszko Gniezno, zdobywając kolejną bramkę w 67. minucie spotkania. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 0-3.

Drużyna Obry Kościan nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Mieszko Gniezno także nie skorzystała ze zmian.