Obra Kościan - KS Mieszko Gniezno 0-0. 31. kolejka IV ligi wielkopolskiej

14 maja odbył się pojedynek 31. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Obry Kościan i Mieszko Gniezno. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

14 maja  odbył się pojedynek  31. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Obry Kościan  i Mieszko Gniezno. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

Od pierwszych minut jedenastka Mieszko Gniezno zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Obry Kościan była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 33. minucie arbiter pokazał kartkę Michalowi Steinkemu z Mieszko Gniezno.

Między 55. a 77. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Mieszko Gniezno i jedną drużynie przeciwnej.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Obry Kościan, natomiast piłkarzom Mieszko Gniezno pokazał trzy.

Zespół Obry Kościan nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Mieszko Gniezno także nie skorzystała ze zmian.