Obra Kościan - Klub Sportowy Victoria Skarszew 4-1 (0-0). 3. kolejka IV ligi wielkopolskiej

15 sierpnia odbyło się starcie 3. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Obry Kościan i Victorii Skarszew. Mecz zakończył się zwycięstwem Obry Kościan 4-1.

15 sierpnia  odbyło się starcie  3. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Obry Kościan  i Victorii Skarszew. Mecz zakończył się zwycięstwem Obry Kościan 4-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Obry Kościan.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Obry Kościan w 11. minucie spotkania, gdy Mateusz Adamski zdobył pierwszą bramkę.

Zespół Victorii Skarszew ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Obry Kościan, strzelając kolejnego gola. W 23. minucie nie dał szans obrony bramkarzowi Kacper Borowiak.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 34. minucie Kacper Borowiak ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 3-0.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Staykowi Stoychevowi z zespołu Victorii Skarszew. Była to 45. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Obra Kościan: Mateuszowi Adamskiemu w 55. i Jakubowi Płotkowiakowi w 67. minucie.

Jakub Jandy wywołał eksplozję radości wśród kibiców Obry Kościan, zdobywając kolejną bramkę w 76. minucie starcia. W 78. minucie sędzia pokazał kartkę Kacprowi Rosczakowi, piłkarzowi Victorii Skarszew.

Zawodnicy Victorii Skarszew odpowiedzieli strzeleniem gola. Na trzy minuty przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Patryk Palat.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Drużyna Obry Kościan nie skorzystała ze zmian. Zespół Victorii Skarszew także nie skorzystał ze zmian.