MKS Nielba Wągrowiec - KKS Polonia Kępno 0-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi wielkopolskiej

6 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Nielby Wągrowiec i Polonii Kępno. Starcie zakończyło się zwycięstwem Polonii Kępno 1-0.

6 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Nielby Wągrowiec  i Polonii Kępno. Starcie zakończyło się zwycięstwem Polonii Kępno 1-0.

Od pierwszych minut drużyna Polonii Kępno zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Nielby Wągrowiec była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Mikołaj Kubacha z drużyny Polonii Kępno. Była to 23. minuta meczu.

Jedyną bramkę meczu zdobył Dawid Rachel dla zespołu Polonii Kępno. Bramka padła w tej samej minucie. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Nielba Wągrowiec: Mikolajowi Dobrzykowskiemu w 76. i Mikołajowi Ortylowi w 87. minucie.

Piłkarze Nielby Wągrowiec otrzymali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Nielby Wągrowiec nie skorzystała ze zmian. Zespół Polonii Kępno również nie skorzystał ze zmian.