MKS Nielba Wągrowiec - KKS 1925 II Kalisz 4-2 (0-0). 32. kolejka IV ligi wielkopolskiej

W spotkaniu 32. kolejki IV ligi wielkopolskiej, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Nielby Wągrowiec wygrała z KKS-em 1925 II Kalisz 4-2 (0-0).

W  spotkaniu 32. kolejki  IV ligi wielkopolskiej, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Nielby Wągrowiec wygrała  z KKS-em 1925 II Kalisz  4-2 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Nielby Wągrowiec wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Nielby Wągrowiec w 13. minucie spotkania, gdy Stanislaw Jarysz zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Mateuszowi Sporkowi z Nielby Wągrowiec. Była to 21. minuta spotkania.

Drużyna KKS-u 1925 II Kalisz ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Nielby Wągrowiec, strzelając kolejnego gola. W 33. minucie wynik na 2-0 podwyższył Rafal Lesniewski.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 42. minucie na listę strzelców wpisał się Daniel Kamiński.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 55. minucie sędzia ukarał kartką Daniela Kamińskiego, piłkarza KKS-u 1925 II Kalisz.

Jedenastka Nielby Wągrowiec niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 22 minuty, zespół KKS-u 1925 II Kalisz doprowadził do remisu. Gola strzelił Karol Smajdor.

Zawodnicy Nielby Wągrowiec szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 71. minucie Rafal Lesniewski po raz drugi strzelił gola zmieniając wynik na 3-2.

Na 10 minut przed zakończeniem meczu arbiter przyznał kartkę Szymonowi Salacie z drużyny KKS-u 1925 II Kalisz.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W 87. minucie trafił Mikołaj Ortyl.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Nielby Wągrowiec, a zawodnikom KKS-u 1925 II Kalisz przyznał dwie.

Jedenastka Nielby Wągrowiec nie skorzystała ze zmian. Zespół KKS-u 1925 II Kalisz również nie skorzystał ze zmian.