LKS Gołuchów - MKS Nielba Wągrowiec 1-2 (0-0). 31. kolejka IV ligi wielkopolskiej

14 maja odbył się pojedynek 31. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami LKS-u Gołuchów i Nielby Wągrowiec. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Nielby Wągrowiec 2-1.

14 maja  odbył się pojedynek  31. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami LKS-u Gołuchów  i Nielby Wągrowiec. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Nielby Wągrowiec 2-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Nielby Wągrowiec wygrał aż trzy razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 13. minucie kartkę dostał Marcin Szymkowiak, piłkarz LKS-u Gołuchów.

Nieoczekiwanie zawodnicy LKS-u Gołuchów nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 24. minucie na listę strzelców wpisał się Krystian Benuszak.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Piłkarze Nielby Wągrowiec w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 55. minucie gola wyrównującego strzelił Mateusz Sporek.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników LKS-u Gołuchów w 61. minucie spotkania, gdy Marcin Wandzel zdobył drugą bramkę. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Nielba Wągrowiec: Rafalowi Lesniewskiemu w 76. i Patrykowi Łagodzińskiemu w 90. minucie.

Zespołowi LKS-u Gołuchów zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny Nielby Wągrowiec.

Piłkarze LKS-u Gołuchów obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Zespół LKS-u Gołuchów nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Nielby Wągrowiec również nie skorzystała ze zmian.