LKS Centra Ostrów Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów 7-1 (0-0). 31. kolejka IV ligi wielkopolskiej

14 maja odbył się pojedynek 31. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Centry Ostrów Wlkp. i Victorii Ostrzeszów. Mecz zakończył się zwycięstwem Centry Ostrów Wlkp. 7-1.

14 maja  odbył się pojedynek  31. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Centry Ostrów Wlkp.  i Victorii Ostrzeszów. Mecz zakończył się zwycięstwem Centry Ostrów Wlkp. 7-1.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Centry Ostrów Wlkp. nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 14. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Michalski.

Zespół Victorii Ostrzeszów ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Centry Ostrów Wlkp., strzelając kolejnego gola. W 33. minucie nie dał szans obrony bramkarzowi Marek Motylewski.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 35. minucie wynik na 3-0 podwyższył Michał Kucharski.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Centry Ostrów Wlkp. w 45. minucie spotkania, gdy Michał Kucharski zdobył czwartą bramkę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 4-0.

W 55. minucie arbiter przyznał kartkę Markowi Szymanowskiemu z drużyny Victorii Ostrzeszów.

Piłkarze Victorii Ostrzeszów odpowiedzieli strzeleniem gola. W 66. minucie bramkę pocieszenia zdobył Marek Szymanowski.

Tomasz Graczyk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Centry Ostrów Wlkp., strzelając kolejnego gola w 72. minucie starcia.

W 78. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Jakub Michalski z Centry Ostrów Wlkp.. W 82. minucie sędzia pokazał kartkę Kacprowi Lepce, zawodnikowi Victorii Ostrzeszów.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. Gola na 7-1 strzelił ponownie w doliczonym czasie gry Tomasz Graczyk.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 7-1.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Centry Ostrów Wlkp. żadną kartką, natomiast zawodnikom Victorii Ostrzeszów pokazał dwie żółte.

Zespół Centry Ostrów Wlkp. nie skorzystał ze zmian. Drużyna Victorii Ostrzeszów także nie skorzystała ze zmian.