LKS Centra Ostrów Wielkopolski - KS Mieszko Gniezno 3-0 (0-0). 3. kolejka IV ligi wielkopolskiej

W pojedynku 3. kolejki IV ligi wielkopolskiej, który rozegrany został 15 sierpnia, jedenastka Centry Ostrów Wlkp. wygrała z Mieszko Gniezno 3-0 (0-0).

W  pojedynku 3. kolejki  IV ligi wielkopolskiej, który rozegrany został 15 sierpnia, jedenastka Centry Ostrów Wlkp. wygrała  z Mieszko Gniezno  3-0 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Centry Ostrów Wlkp. wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Centry Ostrów Wlkp. w 13. minucie spotkania, gdy Michał Kucharski strzelił pierwszego gola.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Mieszko Gniezno: Patrykowi Kryszakowi w 51. i Dawidowi Radomskiemu w 62. minucie.

Zespół Mieszko Gniezno ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Centry Ostrów Wlkp., zdobywając kolejną bramkę. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy Michał Kucharski po raz drugi trafił do bramki zmieniając wynik na 2-0.

Jakub Kłobusek wywołał eksplozję radości wśród kibiców Centry Ostrów Wlkp., strzelając kolejnego gola w 77. minucie meczu. W 80. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Roberta Peplińskiego z Mieszko Gniezno, a w 88. minucie Macieja Szulca z drużyny przeciwnej.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Centry Ostrów Wlkp., a piłkarzom Mieszko Gniezno pokazał trzy.

Jedenastka Centry Ostrów Wlkp. nie skorzystała ze zmian. Zespół Mieszko Gniezno także nie skorzystał ze zmian.