Korona Piaski - SKP Słupca 2-1 (0-0). 31. kolejka IV ligi wielkopolskiej

14 maja odbył się mecz 31. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Korony Piaski i SKP Słupca. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Korony Piaski 2-1.

14 maja  odbył się mecz  31. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Korony Piaski  i SKP Słupca. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Korony Piaski 2-1.

Od pierwszych minut drużyna SKP Słupca zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Korony Piaski była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Tomaszowi Koziorowskiemu ze SKP Słupca. Była to 45. minuta starcia.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Korony Piaski w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 51. minucie na listę strzelców wpisał się Kuba Nowak.

W 55. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Piotra Sarbinowskiego z Korony Piaski, a w 61. minucie Jacka Mikolajczyka z drużyny przeciwnej. W 65. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Tomasz Koziorowski z drużyny SKP Słupca i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 45. minucie. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał żółtą kartkę Jakubowi Rerakowi, zawodnikowi Korony Piaski.

Zespół Korony Piaski niedługo cieszył się prowadzeniem. Trwało to 23 minuty, drużyna SKP Słupca doprowadziła do remisu. Gola strzelił Michal Lorencki.

Piłkarze Korony Piaski szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 77. minucie wynik ustalił Przemyslaw Frackowiak.

Na dziewięć minut przed zakończeniem pojedynku za czerwoną kartkę zszedł z boiska Maciej Przygoda osłabiając tym samym zespół SKP Słupca. W 87. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Patrykowi Jankowiakowi z drużyny Korony Piaski. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-1.

Zawodnicy SKP Słupca otrzymali w meczu dwie żółte kartki i dwie czerwone, a ich przeciwnicy trzy żółte.

Zespół Korony Piaski nie skorzystał ze zmian. Drużyna SKP Słupca także nie skorzystała ze zmian.