KKS Polonia Kępno - MKS Victoria Września 2-0 (0-0). 31. kolejka IV ligi wielkopolskiej

W starciu 31. kolejki IV ligi wielkopolskiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Polonii Kępno wygrał z Victorią Września 2-0 (0-0).

W  starciu 31. kolejki  IV ligi wielkopolskiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Polonii Kępno wygrał  z Victorią Września  2-0 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 12 razy. Drużyna Victorii Września wygrała aż pięć razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko trzy.

Od pierwszych minut drużyna Victorii Września zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Polonii Kępno była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jakub Górecki wywołał eksplozję radości wśród kibiców Polonii Kępno, strzelając gola w 21. minucie pojedynku.

Drużyna Victorii Września ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Polonii Kępno, zdobywając kolejną bramkę. W 24. minucie na listę strzelców wpisał się Filip Latusek.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Victoria Września: Mohamedowi Tayachiemu w 55. i Szymonowi Krawczynskiemu w 67. minucie. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-0.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Polonii Kępno żadną kartką, natomiast zawodnikom Victorii Września przyznał dwie żółte.

Zespół Polonii Kępno nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Victorii Września także nie skorzystała ze zmian.