Iskra Szydłowo - KS Lipno Steszew 1-4 (0-0). 3. kolejka IV ligi wielkopolskiej

15 sierpnia odbył się pojedynek 3. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Iskry Szydłowo i Lipna Steszew. Starcie zakończyło się zwycięstwem Lipna Steszew 4-1.

15 sierpnia  odbył się pojedynek  3. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Iskry Szydłowo  i Lipna Steszew. Starcie zakończyło się zwycięstwem Lipna Steszew 4-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Lipna Steszew.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Iskry Szydłowo w 11. minucie spotkania, gdy Adrian Mikolajczak zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna Lipna Steszew wyrównała wynik meczu. W 34. minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Jurkiewicz.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 55. minucie arbiter pokazał kartkę Oliwierowi Doboszowi z zespołu Iskry Szydłowo.

Dawid Kaczmarek wywołał eksplozję radości wśród kibiców Lipna Steszew, strzelając kolejnego gola w 62. minucie meczu. Między 66. a 80. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Iskry Szydłowo oraz dwie drużynie przeciwnej.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Iskry Szydłowo, natomiast piłkarzom Lipna Steszew pokazał dwie.

Drużyna Iskry Szydłowo nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Lipna Steszew również nie skorzystała ze zmian.