Huragan Pobiedziska - KSS Kotwica Kórnik 2-3 (0-0). 31. kolejka IV ligi wielkopolskiej

14 maja odbył się mecz 31. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Huraganu Pobiedziska i Kotwicy Kórnik. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Kotwicy Kórnik 3-2.

14 maja  odbył się mecz  31. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Huraganu Pobiedziska  i Kotwicy Kórnik. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Kotwicy Kórnik 3-2.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem spotkań zespół Huraganu Pobiedziska wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w meczu obejrzał Roman Palets z Kotwicy Kórnik. Była to 13. minuta meczu.

Sędzia nie ukarał zawodników Huraganu Pobiedziska żadną kartką, natomiast piłkarzom Kotwicy Kórnik pokazał jedną żółtą.

Drużyna Huraganu Pobiedziska nie skorzystała ze zmian. Zespół Kotwicy Kórnik także nie skorzystał ze zmian.