GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - KS Noteć Czarnków 2-3 (1-1). 3. kolejka IV ligi wielkopolskiej

15 sierpnia odbył się pojedynek 3. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Tarnovii T. Podgórne i Noteci Czarnków. Starcie zakończyło się zwycięstwem Noteci Czarnków 3-2.

15 sierpnia  odbył się pojedynek  3. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Tarnovii T. Podgórne  i Noteci Czarnków. Starcie zakończyło się zwycięstwem Noteci Czarnków 3-2.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Noteci Czarnków.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Mateuszowi Przybyszewskiemu z jedenastki Tarnovii T. Podgórne. Była to dziewiąta minuta spotkania.

Tymczasem to piłkarze Tarnovii T. Podgórne otworzyli wynik. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Pawel Bednarski.

Zawodnicy Noteci Czarnków nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 42. minucie Wiktor Moskalik wyrównał wynik meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem dającego prowadzenie gola dla zespołu Noteci Czarnków strzelił Bartosz Kalupa.

W 70. minucie kartkę dostał Filip Wedzikowski z Tarnovii T. Podgórne.

Mikolaj Lis wywołał eksplozję radości wśród kibiców Noteci Czarnków, zdobywając kolejną bramkę w 81. minucie pojedynku. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Arkadiusz Kaczmarek, piłkarz Noteci Czarnków.

Zawodnicy Tarnovii T. Podgórne odpowiedzieli strzeleniem gola. W czwartej minucie doliczonego czasu starcia bramkę kontaktową zdobył Krystian Lukaszyk.

Drużynie Tarnovii T. Podgórne zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Noteci Czarnków.

Piłkarze Tarnovii T. Podgórne obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Tarnovii T. Podgórne nie skorzystała ze zmian. Zespół Noteci Czarnków także nie skorzystał ze zmian.