GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo 1-1 (0-0). 31. kolejka IV ligi wielkopolskiej

14 maja odbyło się starcie 31. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Tarnovii T. Podgórne i Iskry Szydłowo. Mecz zakończył się remisem 1-1.

14 maja  odbyło się starcie  31. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Tarnovii T. Podgórne  i Iskry Szydłowo. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 pojedynków jedenastka Iskry Szydłowo wygrała cztery razy i tyle samo razy przegrywała. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Iskry Szydłowo zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Tarnovii T. Podgórne była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 61. minucie kartkę dostał Krzysztof Karpik z Tarnovii T. Podgórne.

Tymczasem to piłkarze Tarnovii T. Podgórne otworzyli wynik. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Mikolaj Jakubowski.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Tarnovia T. Podgórne: Michałowi Mikołajczakowi w 74. i Mateuszowi Malczykowi w 77. minucie.

Drużyna Iskry Szydłowo wyrównała wynik meczu. W 90. minucie wynik ustalił Yago Silva.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Jakub Solarek, zawodnik Iskry Szydłowo. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Piłkarze Tarnovii T. Podgórne otrzymali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Zespół Tarnovii T. Podgórne nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Iskry Szydłowo także nie skorzystała ze zmian.