Znicz Biała Piska - Dobromiejski Klub Sportowy Dobre Miasto 4-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi warm.- maz.

W starciu 1. kolejki IV ligi warm.- maz., które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Znicza Biała Piska wygrał z DKS-em Dobrymi Miasto 4-2 (0-0).

W  starciu 1. kolejki  IV ligi warm.- maz., które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Znicza Biała Piska wygrał  z DKS-em Dobrymi Miasto  4-2 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Znicza Biała Piska.

Od pierwszych minut zespół DKS-u Dobrych Miasto zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Znicza Biała Piska była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu piłkarze DKS-u Dobrych Miasto nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 26. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Chojnowski.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie otrzymał Mariusz Łapiński z zespołu Znicza Biała Piska. Była to 26. minuta spotkania.

Zawodnicy Znicza Biała Piska otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 34. minucie Bartosz Giełażyn wyrównał wynik meczu.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Znicza Biała Piska przyniosły efekt bramkowy. W 41. minucie na listę strzelców wpisał się Krystian Krzys.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-1.

Drużyna Znicza Biała Piska niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 12 minut, zespół DKS-u Dobrych Miasto doprowadził do remisu. Gola strzelił Damian Lubak.

Piłkarze Znicza Biała Piska szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. Po godzinie gry Bartosz Giełażyn po raz drugi zdobył bramkę zmieniając wynik na 3-2.

Między 64. a 69. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom DKS-u Dobrych Miasto i dwie drużynie przeciwnej. Sebastian Kowalski z DKS-u Dobrych Miasto w 72. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej został on ukarany w 65. minucie. Na kwadrans przed zakończeniem meczu żółtą kartkę dostał Jakub Chojnowski, zawodnik DKS-u Dobrych Miasto.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W 87. minucie wynik na 4-2 podwyższył Dzmitry Baiduk.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 4-2.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki oraz jedną czerwoną piłkarzom DKS-u Dobrych Miasto, natomiast zawodnikom Znicza Biała Piska pokazał trzy żółte.

Drużyna Znicza Biała Piska nie skorzystała ze zmian. Zespół DKS-u Dobrych Miasto także nie skorzystał ze zmian.