Rominta Gołdap - MKS Mrągowia Mrągowo 0-3 (0-0). 1. kolejka IV ligi warm.- maz.

6 sierpnia odbył się mecz 1. kolejki IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami Rominty Gołdap i Mrągowii Mrągowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Mrągowii Mrągowo 3-0.

6 sierpnia  odbył się mecz  1. kolejki  IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami Rominty Gołdap  i Mrągowii Mrągowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Mrągowii Mrągowo 3-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Jedenastka Mrągowii Mrągowo wygrała aż cztery razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut jedenastka Mrągowii Mrągowo zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Rominty Gołdap była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Piotr Wypniewski z Mrągowii Mrągowo. Była to 39. minuta pojedynku.

W 59. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Michala Moscinskiego z Rominty Gołdap, a w trzeciej minucie doliczonego czasu spotkania Rafala Kudlaka z drużyny przeciwnej.

Piłkarze Rominty Gołdap obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Zespół Rominty Gołdap nie skorzystał ze zmian. Drużyna Mrągowii Mrągowo także nie skorzystała ze zmian.