Polonia Iłowo - Pisa Barczewo 5-2 (0-0). 2. kolejka IV ligi warm.- maz.

12 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami Polonii Iłowo i Pisy Barczewo. Starcie zakończyło się zwycięstwem Polonii Iłowo 5-2.

12 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami Polonii Iłowo  i Pisy Barczewo. Starcie zakończyło się zwycięstwem Polonii Iłowo 5-2.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Polonii Iłowo wygrała dwa razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut drużyna Pisy Barczewo zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Polonii Iłowo była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Polonii Iłowo otworzyli wynik. W 21. minucie dającego prowadzenie gola dla jedenastki Polonii Iłowo strzelił Michał Rynkowski.

W 26. minucie kartką został ukarany Artur Kostrubski, zawodnik Pisy Barczewo.

Wysiłki podejmowane przez zespół Pisy Barczewo w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 41. minucie bramkę wyrównującą zdobył Olaf Gorczyca.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry kartkę otrzymał Lukasz Wroblewski z jedenastki Polonii Iłowo. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 55. minucie kartkę dostał Michał Jeruć, piłkarz Pisy Barczewo.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu na listę strzelców wpisał się Dominik Lemanek.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Polonii Iłowo w 63. minucie spotkania, gdy Sebastian Szczepański strzelił trzeciego gola. W 70. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Dominika Lemanka z Polonii Iłowo, a w 73. minucie Yudaiego Nawatego z drużyny przeciwnej.

W 78. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Dominik Lemanek z Polonii Iłowo. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w 79. minucie, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Polonii Iłowo: Dawidowi Rososze i Arturowi Gorczynskiemu.

Jakub Chludzinski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Pisy Barczewo, strzelając kolejnego gola w 90. minucie meczu.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. W drugiej minucie doliczonego czasu gry wynik na 5-2 podwyższył Wiktor Letkiman.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 5-2.

Sędzia w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Polonii Iłowo, natomiast w drugiej trzy. Zawodnicy Pisy Barczewo dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej jedną więcej.

Jedenastka Polonii Iłowo nie skorzystała ze zmian. Drużyna Pisy Barczewo także nie skorzystała ze zmian.