Motor Lubawa - Olimpia Olsztynek 2-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi warm.- maz.

W starciu 2. kolejki IV ligi warm.- maz., które rozegrane zostało 13 sierpnia, jedenastka Motoru Lubawa wygrała z Olimpią Olsztynek 2-1 (0-0).

W  starciu 2. kolejki  IV ligi warm.- maz., które rozegrane zostało 13 sierpnia, jedenastka Motoru Lubawa wygrała  z Olimpią Olsztynek  2-1 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Motoru Lubawa wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut drużyna Olimpii Olsztynek zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Motoru Lubawa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Motoru Lubawa w 23. minucie spotkania, gdy Mateusz Bartnowski strzelił pierwszego gola.

Zespół Olimpii Olsztynek ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Motoru Lubawa, zdobywając kolejną bramkę. W 31. minucie celnym strzałem popisał się Kacper Nawrocki.

Piłkarze Olimpii Olsztynek szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy wynik ustalił Mark Usovich.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Lukasz Gozdziejewski z Motoru Lubawa. Była to 45. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-1.

Między 67. a 83. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Olimpii Olsztynek i jedną drużynie przeciwnej. Zespołowi Olimpii Olsztynek zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny Motoru Lubawa.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Zespół Motoru Lubawa nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Olimpii Olsztynek również nie skorzystała ze zmian.