MLKS Motor Lubawa - MKS Mrągowia Mrągowo 1-2 (0-0). 26. kolejka IV ligi warm.- maz.

W pojedynku 26. kolejki IV ligi warm.- maz., który rozegrany został 21 maja, drużyna Motoru Lubawa przegrała z Mrągowią Mrągowo 1-2 (0-0).

W  pojedynku 26. kolejki  IV ligi warm.- maz., który rozegrany został 21 maja, drużyna Motoru Lubawa przegrała  z Mrągowią Mrągowo  1-2 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 starć drużyna Motoru Lubawa wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Sześć meczów zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut zespół Mrągowii Mrągowo zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Motoru Lubawa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Piotr Chmielewski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Mrągowii Mrągowo, zdobywając bramkę w drugiej minucie doliczonego czasu pojedynku.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 50. a 72. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom Mrągowii Mrągowo i dwie drużynie przeciwnej.

Drużyna Motoru Lubawa ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Mrągowii Mrągowo, strzelając kolejnego gola. W 75. minucie na listę strzelców wpisał się Wiktor Abramczyk.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Mrągowii Mrągowo w 85. minucie spotkania, gdy Dawid Pietkiewicz zdobył trzecią bramkę. W 88. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Marcina Zdunka z Motoru Lubawa, a w drugiej minucie doliczonego czasu starcia Krzysztofa Jaskolskiego z drużyny przeciwnej.

Piłkarze Motoru Lubawa dostali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy pięć.

Zespół Motoru Lubawa nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Mrągowii Mrągowo również nie skorzystała ze zmian.