MKS Mrągowia Mrągowo - Gminny Klub Sportowy Wikielec 2-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi warm.- maz.

W spotkaniu 2. kolejki IV ligi warm.- maz., które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Mrągowii Mrągowo zwyciężył z GKS-em Wikielec 2-1 (0-0).

W  spotkaniu 2. kolejki  IV ligi warm.- maz., które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Mrągowii Mrągowo zwyciężył  z GKS-em Wikielec  2-1 (0-0).

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem meczów zespół Mrągowii Mrągowo wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo aż sześć razy. Żadne starcie nie zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Mrągowii Mrągowo w 10. minucie spotkania, gdy Przemyslaw Rybkiewicz strzelił pierwszego gola.

Mateusz Skonieczka wywołał eksplozję radości wśród kibiców Mrągowii Mrągowo, zdobywając kolejną bramkę w 15. minucie pojedynku.

Zawodnicy GKS-u Wikielec odpowiedzieli strzeleniem gola. W 37. minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Jajkowski.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 53. a 76. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom GKS-u Wikielec i jedną drużynie przeciwnej. Drużynie GKS-u Wikielec zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Mrągowii Mrągowo.

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Mrągowii Mrągowo, natomiast zawodnikom GKS-u Wikielec przyznał dwie.

Jedenastka Mrągowii Mrągowo nie skorzystała ze zmian. Zespół GKS-u Wikielec także nie skorzystał ze zmian.