MKS Huragan Morąg - Olimpia II Elbląg 3-2 (0-0). 2. kolejka IV ligi warm.- maz.

W meczu 2. kolejki IV ligi warm.- maz., który rozegrany został 14 sierpnia, drużyna Huraganu Morąg wygrała z Olimpią II Elbląg 3-2 (0-0).

W  meczu 2. kolejki  IV ligi warm.- maz., który rozegrany został 14 sierpnia, drużyna Huraganu Morąg wygrała  z Olimpią II Elbląg  3-2 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Huraganu Morąg wygrała aż trzy razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Olimpii II Elbląg w 14. minucie spotkania, gdy Dominik Kozera zdobył pierwszą bramkę.

W 20. minucie żółtą kartką został ukarany Maciej Famulak, piłkarz Olimpii II Elbląg.

Drużyna Huraganu Morąg nie zraziła się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Po pół godzinie gry na listę strzelców wpisał się Przemyslaw Ziemianowicz.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Olimpia II Elbląg: Konradowi Labeckiemu w 56. i Bartlomiejowi Danowskiemu w 57. minucie.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Gola na 1-2 strzelił po raz drugi w 78. minucie Dominik Kozera.

Na osiem minut przed zakończeniem pojedynku sędzia przyznał żółtą kartkę Norbertowi Berdyczce z zespołu Olimpii II Elbląg. W 85. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Bartlomiej Danowski osłabiając drużynę Olimpii II Elbląg. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 57. minucie.

Kilka chwil później okazało się, że dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Huraganu Morąg przyniosły efekt bramkowy. W 87. minucie Michal Duda wyrównał wynik meczu.

Konrad Labecki z Olimpii II Elbląg w pierwszej minucie doliczonego czasu gry dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej został on ukarany w 56. minucie.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W doliczonej trzeciej minucie spotkania wynik ustalił Piotr Zmiarowski.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-2.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Huraganu Morąg żadną kartką, natomiast zawodnikom Olimpii II Elbląg pokazał cztery żółte oraz dwie czerwone.

Drużyna Huraganu Morąg nie skorzystała ze zmian. Zespół Olimpii II Elbląg także nie skorzystał ze zmian.