MKS Huragan Morąg - KKS Granica Kętrzyn 5-0 (0-0). 26. kolejka IV ligi warm.- maz.

21 maja odbył się mecz 26. kolejki IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami Huraganu Morąg i Granicy Kętrzyn. Starcie zakończyło się zwycięstwem Huraganu Morąg 5-0.

21 maja  odbył się mecz  26. kolejki  IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami Huraganu Morąg  i Granicy Kętrzyn. Starcie zakończyło się zwycięstwem Huraganu Morąg 5-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Drużyna Huraganu Morąg wygrała aż sześć razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut drużyna Granicy Kętrzyn zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Huraganu Morąg była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Adrian Podgorski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Huraganu Morąg, zdobywając bramkę w 20. minucie spotkania.

W 29. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Adrian Podgorski z Huraganu Morąg. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w 33. minucie, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Maciejowi Kotarbie i Adrianowi Podgorskiemu.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 36. minucie pokonał bramkarza Anton Kolosov.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem kartką został ukarany Anton Kolosov, zawodnik Huraganu Morąg.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Huraganu Morąg w 61. minucie spotkania, gdy Pawel Galik zdobył czwartą bramkę. W 69. minucie kartkę dostał Mateusz Musinski z Huraganu Morąg.

W ostatnich minutach spotkania na boisku atmosfera była rozgrzana. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Michał Kiełtyka.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 5-0.

Zawodnicy Huraganu Morąg obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Drużyna Huraganu Morąg nie skorzystała ze zmian. Zespół Granicy Kętrzyn również nie skorzystał ze zmian.