Mazur Ełk - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 (0-0). 26. kolejka IV ligi warm.- maz.

W starciu 26. kolejki IV ligi warm.- maz., które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Mazura Ełk przegrała z Lidzbarkiem Warmińskim 0-2 (0-0).

W  starciu 26. kolejki  IV ligi warm.- maz., które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Mazura Ełk przegrała  z Lidzbarkiem Warmińskim  0-2 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna Lidzbarka Warmińskiego wygrała aż cztery razy, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut drużyna Lidzbarka Warmińskiego zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Mazura Ełk była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Lidzbarka Warmińskiego w 28. minucie spotkania, gdy Dawid Bogdański zdobył pierwszą bramkę.

W 35. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Danielowi Wierzbowskiemu, piłkarzowi Lidzbarka Warmińskiego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

W 55. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Sergeya Gurova z Lidzbarka Warmińskiego, a w 58. minucie Piotra Wiktorzaka z drużyny przeciwnej. Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Piotr Wiktorzak z zespołu Mazura Ełk i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 58. minucie.

W 73. minucie żółtą kartkę dostał Daniel Wierzbowski z Lidzbarka Warmińskiego.

Drużyna Mazura Ełk ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Lidzbarka Warmińskiego, strzelając kolejnego gola. Na 12 minut przed zakończeniem spotkania na listę strzelców wpisał się Krystian Oleszko.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.

Piłkarze Mazura Ełk otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy trzy żółte.

Drużyna Mazura Ełk nie skorzystała ze zmian. Zespół Lidzbarka Warmińskiego również nie skorzystał ze zmian.