Mamry Giżycko - Miejski Ludowy Klub Sportowy Motor Lubawa 4-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi warm.- maz.

W pojedynku 1. kolejki IV ligi warm.- maz., który rozegrany został 6 sierpnia, drużyna Mamrów Giżycko wygrała z Motorem Lubawa 4-1 (0-0).

W  pojedynku 1. kolejki  IV ligi warm.- maz., który rozegrany został 6 sierpnia, drużyna Mamrów Giżycko wygrała  z Motorem Lubawa  4-1 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 spotkań drużyna Motoru Lubawa wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Motoru Lubawa zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Mamrów Giżycko była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Mariuszowi Buciowi z drużyny Mamrów Giżycko. Była to 28. minuta spotkania.

W 49. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Adriana Zasuwę z Motoru Lubawa, a w 76. minucie Michała Świderskiego z drużyny przeciwnej.

Zawodnicy Mamrów Giżycko dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Mamrów Giżycko nie skorzystała ze zmian. Zespół Motoru Lubawa także nie skorzystał ze zmian.