Lidzbark Warmiński - Tęcza Biskupiec 2-0 (0-0). 2. kolejka IV ligi warm.- maz.

13 sierpnia odbyło się starcie 2. kolejki IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami Lidzbarka Warmińskiego i Tęczy Biskupiec. Mecz zakończył się zwycięstwem Lidzbarka Warmińskiego 2-0.

13 sierpnia  odbyło się starcie  2. kolejki  IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami Lidzbarka Warmińskiego  i Tęczy Biskupiec. Mecz zakończył się zwycięstwem Lidzbarka Warmińskiego 2-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Lidzbarka Warmińskiego wygrała aż trzy razy, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut drużyna Tęczy Biskupiec zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Lidzbarka Warmińskiego była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Piotr Karlowicz wywołał eksplozję radości wśród kibiców Lidzbarka Warmińskiego, strzelając gola w 22. minucie pojedynku.

W 23. minucie arbiter przyznał kartkę Patrykowi Burzyńskiemu z jedenastki Tęczy Biskupiec.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Lidzbarka Warmińskiego w 25. minucie spotkania, gdy Sergey Gurov zdobył drugą bramkę. W 36. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Wojciecha Dziemidowicza z Lidzbarka Warmińskiego, a w 43. minucie Adriana Chaberę z drużyny przeciwnej.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

W 56. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Sergeya Gurova z Lidzbarka Warmińskiego, a w 88. minucie Michała Wójcika z drużyny przeciwnej. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-0.

Sędzia w pierwszej połowie pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Tęczy Biskupiec, natomiast w drugiej jedną. Piłkarze Lidzbarka Warmińskiego obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dostali tyle samo.

Zespół Lidzbarka Warmińskiego nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Tęczy Biskupiec także nie skorzystała ze zmian.