KKS Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska 2-2 (0-0). 2. kolejka IV ligi warm.- maz.

13 sierpnia odbyło się starcie 2. kolejki IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami Granicy Kętrzyn i Znicza Biała Piska. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

13 sierpnia  odbyło się starcie  2. kolejki  IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami Granicy Kętrzyn  i Znicza Biała Piska. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Drużyna Znicza Biała Piska wygrała aż siedem razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut drużyna Znicza Biała Piska zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Granicy Kętrzyn była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Damianowi Oraczowi z zespołu Granicy Kętrzyn. Była to 28. minuta meczu.

Od 87. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Znicza Biała Piska i jedną drużynie przeciwnej.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Drużyna Granicy Kętrzyn nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Znicza Biała Piska również nie skorzystała ze zmian.