Gminny Klub Sportowy Wikielec - MKS Huragan Morąg 3-0 (0-0). 1. kolejka IV ligi warm.- maz.

W spotkaniu 1. kolejki IV ligi warm.- maz., które rozegrane zostało 6 sierpnia, drużyna GKS-u Wikielec wygrała z Huraganem Morąg 3-0 (0-0).

W  spotkaniu 1. kolejki  IV ligi warm.- maz., które rozegrane zostało 6 sierpnia, drużyna GKS-u Wikielec wygrała  z Huraganem Morąg  3-0 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem meczów drużyna GKS-u Wikielec wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Żaden pojedynek nie zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół Huraganu Morąg zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki GKS-u Wikielec była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 41. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Huraganu Morąg Jakub Stankiewicz.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Kajetan Katarzynski z drużyny Huraganu Morąg. Była to 42. minuta meczu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

W 67. minucie kartkę dostał Jakub Stankiewicz, piłkarz Huraganu Morąg.

Arai Kentaro wywołał eksplozję radości wśród kibiców GKS-u Wikielec, zdobywając kolejną bramkę w 73. minucie starcia. Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania sędzia przyznał kartkę Adrianowi Wasiakowi z GKS-u Wikielec.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników GKS-u Wikielec w 85. minucie spotkania, gdy Wiktor Preuss strzelił trzeciego gola. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry kartką został ukarany Igor Koc, piłkarz Huraganu Morąg.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-0.

Zawodnicy GKS-u Wikielec otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka GKS-u Wikielec nie skorzystała ze zmian. Drużyna Huraganu Morąg również nie skorzystała ze zmian.