GKS Pisa Barczewo - Olimpia II Elbląg 0-2 (0-0). 26. kolejka IV ligi warm.- maz.

W meczu 26. kolejki IV ligi warm.- maz., który rozegrany został 21 maja, zespół Pisy Barczewo przegrał z Olimpią II Elbląg 0-2 (0-0).

W  meczu 26. kolejki  IV ligi warm.- maz., który rozegrany został 21 maja, zespół Pisy Barczewo przegrał  z Olimpią II Elbląg  0-2 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem pojedynków drużyna Pisy Barczewo wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Olimpii II Elbląg zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Pisy Barczewo była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Olimpii II Elbląg w 28. minucie spotkania, gdy Łukasz Pokrywka strzelił pierwszego gola.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Pisa Barczewo: Norbertowi Buchholzowi w 50. i Michałowi Jeruciowi w 69. minucie.

Jakub Branecki wywołał eksplozję radości wśród kibiców Olimpii II Elbląg, zdobywając kolejną bramkę w 74. minucie starcia. Między 75. a 89. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Olimpii II Elbląg i jedną drużynie przeciwnej.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2.

Zawodnicy Pisy Barczewo obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Drużyna Pisy Barczewo nie skorzystała ze zmian. Zespół Olimpii II Elbląg również nie skorzystał ze zmian.