DKS Dobre Miasto - MKS Korsze 2-2 (0-0). 26. kolejka IV ligi warm.- maz.

21 maja odbyło się starcie 26. kolejki IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami DKS-u Dobrych Miasto i MKS-u Korsze. Pojedynek zakończył się remisem 2-2.

21 maja  odbyło się starcie  26. kolejki  IV ligi warm.- maz. pomiędzy drużynami DKS-u Dobrych Miasto  i MKS-u Korsze. Pojedynek zakończył się remisem 2-2.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka DKS-u Dobrych Miasto wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut zespół MKS-u Korsze zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny DKS-u Dobrych Miasto była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze DKS-u Dobrych Miasto otworzyli wynik. W 20. minucie bramkę zdobył Jakub Chojnowski.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

W 58. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Piotra Kozlowskiego z MKS-u Korsze, a w 68. minucie Jakuba Chojnowskiego z drużyny przeciwnej.

Jedenastka MKS-u Korsze ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna DKS-u Dobrych Miasto, strzelając kolejnego gola. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy zmusił do kapitulacji bramkarza Damian Lubak.

Piotr Trafarski wywołał eksplozję radości wśród kibiców MKS-u Korsze, zdobywając bramkę w 78. minucie meczu.

Zespół DKS-u Dobrych Miasto krótko cieszył się prowadzeniem. Trwało to tylko siedem minut, ponieważ jedenastka MKS-u Korsze doprowadziła do remisu. Gola strzelił Patryk Harasim. W 90. minucie kartką został ukarany Piotr Sawicki, zawodnik MKS-u Korsze.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom DKS-u Dobrych Miasto, natomiast zawodnikom MKS-u Korsze pokazał dwie.

Drużyna DKS-u Dobrych Miasto nie skorzystała ze zmian. Zespół MKS-u Korsze także nie skorzystał ze zmian.