Sparta Kazimierza Wielka - Spartakus Aureus Daleszyce 0-1 (0-0). 21. kolejka IV ligi świętok.

W spotkaniu 21. kolejki IV ligi świętok., które rozegrane zostało 18 maja, drużyna Kazimierza Wielkiej przegrała ze Spartakusem Daleszyce 0-1 (0-0).

W  spotkaniu 21. kolejki  IV ligi świętok., które rozegrane zostało 18 maja, drużyna Kazimierza Wielkiej przegrała  ze Spartakusem Daleszyce  0-1 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Zespół Spartakusu Daleszyce wygrał aż cztery razy, zremisował dwa, a przegrał tylko dwa.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Lukasz Gorski ze Spartakusu Daleszyce. Była to 14. minuta starcia.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Jedynego gola meczu strzelił Tomasz Bronis dla zespołu Spartakusu Daleszyce. Bramka padła w tej samej minucie. Między 73. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Spartakusu Daleszyce i jedną drużynie przeciwnej.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Kazimierza Wielkiej, natomiast zawodnikom Spartakusu Daleszyce pokazał trzy.

Drużyna Kazimierza Wielkiej nie skorzystała ze zmian. Zespół Spartakusu Daleszyce również nie skorzystał ze zmian.