Nida Pińczów - Sparta Kazimierza Wielka 0-1 (0-1). 1. kolejka IV ligi świętok.

13 sierpnia odbył się mecz 1. kolejki IV ligi świętok. pomiędzy drużynami Nidy Pińczów i Kazimierza Wielkiej. Starcie zakończyło się zwycięstwem Kazimierza Wielkiej 1-0.

13 sierpnia  odbył się mecz  1. kolejki  IV ligi świętok. pomiędzy drużynami Nidy Pińczów  i Kazimierza Wielkiej. Starcie zakończyło się zwycięstwem Kazimierza Wielkiej 1-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół Nidy Pińczów wygrał aż cztery razy, zremisował raz, a przegrał tylko dwa.

Od pierwszych minut zespół Kazimierza Wielkiej zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Nidy Pińczów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną bramkę meczu zdobył Kamil Kloda dla jedenastki Kazimierza Wielkiej. Bramka padła w tej samej minucie.

W 38. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Michała Krzaka z Nidy Pińczów, a w 45. minucie Mateusza Ziębę z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Kazimierza Wielkiej.

Między 75. a 86. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Kazimierza Wielkiej i jedną drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Sędzia w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Kazimierza Wielkiej, natomiast w drugiej trzy. Zawodnicy Nidy Pińczów obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dostali tyle samo.

Drużyna Nidy Pińczów nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Kazimierza Wielkiej także nie skorzystała ze zmian.