MKS Star Starachowice - MKS Orlicz Suchedniów 10-2 (6-2). 29. kolejka IV ligi świętok.

W starciu 29. kolejki IV ligi świętok., które rozegrane zostało 21 maja, jedenastka Stara Starachowice wysoko wygrała z Orliczem Suchedniów 10-2 (6-2).

W  starciu 29. kolejki  IV ligi świętok., które rozegrane zostało 21 maja, jedenastka Stara Starachowice wysoko wygrała  z Orliczem Suchedniów  10-2 (6-2).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Zespół Stara Starachowice wygrał aż pięć razy, a przegrał tylko trzy.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W drugiej minucie do własnej bramki trafił zawodnik Orlicza Suchedniów Krzysztof Rzeszowski.

Zespół Orlicza Suchedniów ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Stara Starachowice, strzelając kolejnego gola. W ósmej minucie na listę strzelców wpisał się Viktor Khomchenko.

Damian Kopycinski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Orlicza Suchedniów, zdobywając bramkę w dziewiątej minucie pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stara Starachowice w 13. minucie spotkania, gdy Piotr Mikos strzelił trzeciego gola. W 24. minucie arbiter przyznał kartkę Mateuszowi Wsulkowi z Orlicza Suchedniów.

W 27. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Viktor Khomchenko ze Stara Starachowice.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 39. minucie Piotr Mikos ponownie zdobył bramkę zmieniając wynik na 5-1.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Stara Starachowice w 41. minucie spotkania, gdy Bartosz Gebura strzelił szóstego gola. Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Mateuszowi Jagielli, piłkarzowi Stara Starachowice.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła kolejna bramka w tym spotkaniu. Gola na 7-1 strzelił hat-tricka w 48. minucie Piotr Mikos.

W 60. minucie swoją czwartą bramkę w tym meczu zdobył Piotr Mikos ze Stara Starachowice.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Stara Starachowice w 61. minucie spotkania, gdy Artur Kidon strzelił dziewiątego gola.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stara Starachowice w 74. minucie spotkania, gdy Karol Kopec zdobył dziesiątą bramkę. Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Artur Dumaniuk z jedenastki Stara Starachowice. Była to 83. minuta spotkania.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. W samej końcówce pojedynku Damian Kopycinski po raz drugi trafił do bramki zmieniając wynik na 10-2.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 10-2.

Zawodnicy Stara Starachowice obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Drużyna Stara Starachowice nie skorzystała ze zmian. Zespół Orlicza Suchedniów również nie skorzystał ze zmian.