MKS Orlicz Suchedniów - LKS Orlęta Kielce 3-4 (1-1). 2. kolejka IV ligi świętok.

W pojedynku 2. kolejki IV ligi świętok., który rozegrany został 17 sierpnia, zespół Orlicza Suchedniów przegrał z Orlętami Kielce 3-4 (1-1).

W  pojedynku 2. kolejki  IV ligi świętok., który rozegrany został 17 sierpnia, zespół Orlicza Suchedniów przegrał  z Orlętami Kielce  3-4 (1-1).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Orlicza Suchedniów wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu drużyna Orląt Kielce trafiła do bramki rywala. W trzeciej minucie bramkę zdobył Jakub Moskal.

Piłkarze Orlicza Suchedniów nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 20. minucie Damian Kita wyrównał wynik meczu.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Orlicz Suchedniów: Kacprowi Tumulcowi w 27. i Patrykowi Zygmuntowi w 37. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła kolejna bramka w tym spotkaniu. W pierwszych minutach drugiej połowy Damian Kita po raz drugi trafił do bramki zmieniając wynik na 2-1.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Orlicz Suchedniów: Krzysztofowi Rzeszowskiemu w 56. i Grzegorzowi Skarbkowi w 62. minucie.

Drużyna Orlicza Suchedniów niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 15 minut, jedenastka Orląt Kielce doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Tomasz Gaj.

Arbiter nie ukarał zawodników Orląt Kielce żadną kartką, natomiast piłkarzom Orlicza Suchedniów pokazał cztery żółte.

Drużyna Orlicza Suchedniów nie skorzystała ze zmian. Zespół Orląt Kielce również nie skorzystał ze zmian.