MKS Neptun Końskie - LKS Klimontowianka Klimontów 0-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi świętok.

W starciu 1. kolejki IV ligi świętok., które rozegrane zostało 14 sierpnia, zespół Neptunu Końskie przegrał z Klimontowianką 0-2 (0-0).

W  starciu 1. kolejki  IV ligi świętok., które rozegrane zostało 14 sierpnia, zespół Neptunu Końskie przegrał  z Klimontowianką  0-2 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Zespół Neptunu Końskie wygrał aż pięć razy, zremisował dwa, a przegrał tylko dwa.

Od pierwszych minut zespół Klimontowianki zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Neptunu Końskie była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 31. a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Klimontowianki i jedną drużynie przeciwnej.

Między 51. a 65. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Neptunu Końskie oraz dwie drużynie przeciwnej. W 66. minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Jakub Banasik, osłabiając zespół Neptunu Końskie. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten zawodnik w 64. minucie.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Neptunu Końskie w pierwszej połowie, natomiast w drugiej dwie żółte oraz jedną czerwoną. Zawodnicy drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, w drugiej również dwie.

Drużyna Neptunu Końskie nie skorzystała ze zmian. Zespół Klimontowianki także nie skorzystał ze zmian.