MKS Neptun Końskie - Korona II Kielce 1-4 (0-0). 29. kolejka IV ligi świętok.

W starciu 29. kolejki IV ligi świętok., które rozegrane zostało 22 maja, drużyna Neptunu Końskie przegrała z Koroną II Kielce 1-4 (0-0).

W  starciu 29. kolejki  IV ligi świętok., które rozegrane zostało 22 maja, drużyna Neptunu Końskie przegrała  z Koroną II Kielce  1-4 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Jedenastka Korony II Kielce wygrała aż cztery razy, a przegrała tylko dwa.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W czwartej minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Przybyslawski.

Drużyna Korony II Kielce krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko pięć minut, ponieważ jedenastka Neptunu Końskie doprowadziła do remisu. Gola strzelił Patryk Kwiecien.

Karol Turek wywołał eksplozję radości wśród kibiców Korony II Kielce, zdobywając kolejną bramkę w 37. minucie pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-2.

W 58. minucie kartkę otrzymał Lukasz Wojna z Neptunu Końskie.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 68. minucie Jakub Przybyslawski ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 1-3.

W 74. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jakuba Banasika z Neptunu Końskie, a w 76. minucie Szymona Majewskiego z drużyny przeciwnej.

Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Neptunu Końskie, natomiast piłkarzom Korony II Kielce przyznał jedną.

Zespół Neptunu Końskie nie skorzystał ze zmian. Drużyna Korony II Kielce także nie skorzystała ze zmian.