MKS Alit Ożarów - Klub Sportowy Moravia Morawica 1-7 (1-4). 1. kolejka IV ligi świętok.

13 sierpnia odbyło się spotkanie 1. kolejki IV ligi świętok. pomiędzy drużynami Alitu Ożarów i Moravii Morawica. Starcie zakończyło się zwycięstwem Moravii Morawica 7-1.

13 sierpnia  odbyło się spotkanie  1. kolejki  IV ligi świętok. pomiędzy drużynami Alitu Ożarów  i Moravii Morawica. Starcie zakończyło się zwycięstwem Moravii Morawica 7-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć meczów jedenastka Moravii Morawica wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W dziewiątej minucie sędzia ukarał kartką Mikołaja Tobołę, piłkarza Alitu Ożarów.

Tymczasem zawodnicy Moravii Morawica nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Michal Rybus.

Lukasz Zawadzki wywołał eksplozję radości wśród kibiców Moravii Morawica, zdobywając kolejną bramkę w 27. minucie pojedynku. W 30. minucie kartkę dostał Michal Rybus z zespołu Moravii Morawica.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Alitu Ożarów nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Moravii Morawica także nie skorzystała ze zmian.