LZKS Stal Kunów - MKS Wierna Małogoszcz 1-4 (0-1). 1. kolejka IV ligi świętok.

W spotkaniu 1. kolejki IV ligi świętok., które rozegrane zostało 14 sierpnia, drużyna Stal Kunów przegrała z Wierną Małogoszcz 1-4 (0-1).

W  spotkaniu 1. kolejki  IV ligi świętok., które rozegrane zostało 14 sierpnia, drużyna Stal Kunów przegrała  z Wierną Małogoszcz  1-4 (0-1).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Wiernej Małogoszcz.

Od pierwszych minut zespół Wiernej Małogoszcz zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Stal Kunów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wiernej Małogoszcz w 28. minucie spotkania, gdy Mateusz Rejowski strzelił pierwszego gola.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Wiernej Małogoszcz.

Zespół Stal Kunów ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Wiernej Małogoszcz, zdobywając kolejną bramkę. W 54. minucie wynik na 0-2 podwyższył Paweł Rogula.

Zawodnicy Stal Kunów szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 57. minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Dynarek.

Mateusz Rejowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wiernej Małogoszcz, zdobywając kolejną bramkę w 69. minucie meczu.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 85. minucie wynik ustalił Damian Czarnecki.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Jedenastka Stal Kunów nie skorzystała ze zmian. Zespół Wiernej Małogoszcz również nie skorzystał ze zmian.