LKS Łysica Bodzentyn - LKS Klimontowianka Klimontów 0-0. 28. kolejka IV ligi świętok.

15 maja odbył się mecz 28. kolejki IV ligi świętok. pomiędzy drużynami Łysicy Bodzentyn i Klimontowianki. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

15 maja  odbył się mecz  28. kolejki  IV ligi świętok. pomiędzy drużynami Łysicy Bodzentyn  i Klimontowianki. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Łysicy Bodzentyn wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut drużyna Klimontowianki zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Łysicy Bodzentyn była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 66. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Klimontowianki i jedną drużynie przeciwnej.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom Łysicy Bodzentyn, natomiast piłkarzom Klimontowianki przyznał trzy.

Zespół Łysicy Bodzentyn nie skorzystał ze zmian. Drużyna Klimontowianki także nie skorzystała ze zmian.