LKS Klimontowianka Klimontów - Nida Pińczów 1-0 (0-0). 29. kolejka IV ligi świętok.

22 maja odbyło się spotkanie 29. kolejki IV ligi świętok. pomiędzy drużynami Klimontowianki i Nidy Pińczów. Starcie zakończyło się zwycięstwem Klimontowianki 1-0.

22 maja  odbyło się spotkanie  29. kolejki  IV ligi świętok. pomiędzy drużynami Klimontowianki  i Nidy Pińczów. Starcie zakończyło się zwycięstwem Klimontowianki 1-0.

Od pierwszych minut zespół Nidy Pińczów zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Klimontowianki była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 22. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Marcina Piotrowskiego z Nidy Pińczów, a w 23. minucie Macieja Milka z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Klimontowianki w 65. minucie spotkania, gdy Jacek Rożek strzelił pierwszego gola. Między 84. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Klimontowianki i jedną drużynie przeciwnej.

Zawodnicy Klimontowianki dostali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Klimontowianki nie skorzystała ze zmian. Zespół Nidy Pińczów także nie skorzystał ze zmian.