Reklama

Reklama

LKS Klimontowianka Klimontów - AKS 1947 Busko Zdrój 2-1 (0-0). 21. kolejka IV ligi świętok.

W starciu 21. kolejki IV ligi świętok., które rozegrane zostało 18 maja, drużyna Klimontowianki wygrała z AKS-em 1947 Busko Zdrój 2-1 (0-0).

W  starciu 21. kolejki  IV ligi świętok., które rozegrane zostało 18 maja, drużyna Klimontowianki wygrała  z AKS-em 1947 Busko Zdrój  2-1 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 pojedynków jedenastka Klimontowianki wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut drużyna AKS-u 1947 Busko Zdrój zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Klimontowianki była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Klimontowianki w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 51. minucie bramkę zdobył Kamil Wochniak.

Reklama

Zawodnicy AKS-u 1947 Busko Zdrój odpowiedzieli strzeleniem gola. W 63. minucie Dorian Buczek wyrównał wynik meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Klimontowianki w 79. minucie spotkania, gdy Maciej Milek zdobył drugą bramkę. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Drużyna Klimontowianki nie skorzystała ze zmian. Jedenastka AKS-u 1947 Busko Zdrój także nie skorzystała ze zmian.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL