KS Granat Skarżysko-Kamienna - Sparta Kazimierza Wielka 1-2 (1-1). 29. kolejka IV ligi świętok.

21 maja odbyło się spotkanie 29. kolejki IV ligi świętok. pomiędzy drużynami Granatu Skar-Kam. i Kazimierza Wielkiej. Mecz zakończył się zwycięstwem Kazimierza Wielkiej 2-1.

21 maja  odbyło się spotkanie  29. kolejki  IV ligi świętok. pomiędzy drużynami Granatu Skar-Kam.  i Kazimierza Wielkiej. Mecz zakończył się zwycięstwem Kazimierza Wielkiej 2-1.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Bartosz Sot wywołał eksplozję radości wśród kibiców Granatu Skar-Kam. , zdobywając bramkę w 25. minucie pojedynku.

Zespół Kazimierza Wielkiej wyrównał wynik meczu. W 38. minucie na listę strzelców wpisał się Krystian Kądzielski.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Kazimierza Wielka: Wiktorowi Nowakowskiemu w 52. i Wojciechowi Kwiatkowskiemu w 68. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Kazimierza Wielkiej w 79. minucie spotkania, gdy Krystian Kądzielski strzelił drugiego gola. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-2.

Arbiter nie ukarał zawodników Granatu Skar-Kam. żadną kartką, natomiast piłkarzom Kazimierza Wielkiej pokazał dwie żółte.

Jedenastka Granatu Skar-Kam. nie skorzystała ze zmian. Zespół Kazimierza Wielkiej również nie skorzystał ze zmian.