KS Granat Skarżysko-Kamienna - MKS Star Starachowice 2-1 (0-1). 21. kolejka IV ligi świętok.

W meczu 21. kolejki IV ligi świętok., który rozegrany został 18 maja, zespół Granatu Skar-Kam. zwyciężył ze Starem Starachowice 2-1 (0-1).

W  meczu 21. kolejki  IV ligi świętok., który rozegrany został 18 maja, zespół Granatu Skar-Kam. zwyciężył  ze Starem Starachowice  2-1 (0-1).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć starć drużyna Granatu Skar-Kam. wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Żadne spotkanie nie zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut jedenastka Stara Starachowice zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Granatu Skar-Kam. była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu to zawodnicy Stara Starachowice otworzyli wynik. W 26. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Mikos.

Jedyną kartkę w meczu arbiter pokazał Adrianowi Uniatowi z Granatu Skar-Kam. Była to 31. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Stara Starachowice.

Zespołowi Stara Starachowice zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny Granatu Skar-Kam..

Sędzia nie ukarał piłkarzy Stara Starachowice żadną kartką, natomiast zawodnikom Granatu Skar-Kam. przyznał jedną żółtą.

Zespół Granatu Skar-Kam. nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Stara Starachowice również nie skorzystała ze zmian.