Gminny Klub Sportowy Goral Gorno - AKS 1947 Busko Zdrój 1-5 (0-1). 1. kolejka IV ligi świętok.

12 sierpnia odbyło się spotkanie 1. kolejki IV ligi świętok. pomiędzy drużynami GKS Goral Gorno i AKS-u 1947 Busko Zdrój. Starcie zakończyło się zwycięstwem AKS-u 1947 Busko Zdrój 5-1.

12 sierpnia  odbyło się spotkanie  1. kolejki  IV ligi świętok. pomiędzy drużynami GKS Goral Gorno  i AKS-u 1947 Busko Zdrój. Starcie zakończyło się zwycięstwem AKS-u 1947 Busko Zdrój 5-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki AKS-u 1947 Busko Zdrój.

Od pierwszych minut drużyna AKS-u 1947 Busko Zdrój zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu GKS Goral Gorno była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu to zawodnicy AKS-u 1947 Busko Zdrój otworzyli wynik. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Dorian Buczek.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Tomaszowi Staszewskiemu z GKS Goral Gorno. Była to 38. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki AKS-u 1947 Busko Zdrój.

Między 51. a 58. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom AKS-u 1947 Busko Zdrój i jedną drużynie przeciwnej.

Zespół GKS Goral Gorno ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna AKS-u 1947 Busko Zdrój, zdobywając kolejną bramkę. W 60. minucie nie dał szans obrony bramkarzowi Marcin Piotrowski.

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedenastka GKS Goral Gorno nie skorzystała ze zmian. Zespół AKS-u 1947 Busko Zdrój także nie skorzystał ze zmian.