GKS Rudki - Spartakus Aureus Daleszyce 0-0. 29. kolejka IV ligi świętok.

21 maja odbył się pojedynek 29. kolejki IV ligi świętok. pomiędzy drużynami GKS-u Rudki i Spartakusu Daleszyce. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

21 maja  odbył się pojedynek  29. kolejki  IV ligi świętok. pomiędzy drużynami GKS-u Rudki  i Spartakusu Daleszyce. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

Od pierwszych minut drużyna Spartakusu Daleszyce zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu GKS-u Rudki była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Daniel Biesiada z GKS-u Rudki. Była to 42. minuta spotkania.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Spartakus Daleszyce: Sewerynowi Sali w 50. i Piotrowi Ostrowskiemu w 89. minucie.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom GKS-u Rudki, natomiast zawodnikom Spartakusu Daleszyce przyznał dwie.

Drużyna GKS-u Rudki nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Spartakusu Daleszyce również nie skorzystała ze zmian.