Reklama

Reklama

GKS Rudki - MKS Wierna Małogoszcz 2-2 (1-1). 21. kolejka IV ligi świętok.

W meczu 21. kolejki IV ligi świętok., który rozegrany został 18 maja, drużyna GKS-u Rudki zremisowała z Wierną Małogoszcz 2-2 (1-1).

W  meczu 21. kolejki  IV ligi świętok., który rozegrany został 18 maja, drużyna GKS-u Rudki zremisowała  z Wierną Małogoszcz  2-2 (1-1).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem pojedynków drużyna GKS-u Rudki wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W siódmej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Mateusz Rejowski.

W ósmej minucie kartkę dostał Maciej Sala z zespołu GKS-u Rudki.

W 38. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Wiernej Małogoszcz Wiktor Sobon. W ostatniej minucie pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Wiktorowi Sobonowi, piłkarzowi Wiernej Małogoszcz.

Reklama

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Wiernej Małogoszcz w 57. minucie spotkania, gdy Wiktor Sobon strzelił drugiego gola.

Piłkarze GKS-u Rudki otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W 60. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Wiecha.

Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Pawłowi Roguli z Wiernej Małogoszcz. Była to 76. minuta starcia. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom GKS-u Rudki, natomiast piłkarzom Wiernej Małogoszcz przyznał dwie.

Drużyna GKS-u Rudki nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Wiernej Małogoszcz także nie skorzystała ze zmian.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL