GKS Rudki - MKS Star Starachowice 0-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi świętok.

13 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi świętok. pomiędzy drużynami GKS-u Rudki i Stara Starachowice. Mecz zakończył się zwycięstwem Stara Starachowice 2-0.

13 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi świętok. pomiędzy drużynami GKS-u Rudki  i Stara Starachowice. Mecz zakończył się zwycięstwem Stara Starachowice 2-0.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć starć zespół Stara Starachowice wygrał trzy razy i tyle samo razy przegrywał. Żaden pojedynek nie zakończył się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 18. a 43. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Stara Starachowice i jedną drużynie przeciwnej.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Stara Starachowice w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 48. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Stefanski.

W 54. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jakuba Stachurę z GKS-u Rudki, a w 56. minucie Szymona Hajduka z drużyny przeciwnej.

Zespół GKS-u Rudki ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Stara Starachowice, strzelając kolejnego gola. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Kacper Wiecha.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Sędzia ukarał żółtymi kartkami czterech piłkarzy Stara Starachowice. Pokazał im trzy żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej połowie meczu. Zawodnicy GKS-u Rudki otrzymali jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Zespół GKS-u Rudki nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Stara Starachowice także nie skorzystała ze zmian.