GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - MKS Alit Ożarów 3-3 (2-0). 29. kolejka IV ligi świętok.

W spotkaniu 29. kolejki IV ligi świętok., które rozegrane zostało 21 maja, zespół GKS-u Nowiny zremisował z Alitem Ożarów 3-3 (2-0).

W  spotkaniu 29. kolejki  IV ligi świętok., które rozegrane zostało 21 maja, zespół GKS-u Nowiny zremisował  z Alitem Ożarów  3-3 (2-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Jedenastka GKS-u Nowiny wygrała aż sześć razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Bartosz Papka wywołał eksplozję radości wśród kibiców GKS-u Nowiny, zdobywając bramkę w 16. minucie pojedynku.

W 22. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Bartosz Papka z GKS-u Nowiny. W 38. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Bartosza Papkę z GKS-u Nowiny, a w 39. minucie Krystiana Sornata z drużyny przeciwnej.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter pokazał Kamilowi Lokiecowi z Alitu Ożarów. Była to 57. minuta starcia.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom GKS-u Nowiny, a piłkarzom Alitu Ożarów pokazał dwie.

Drużyna GKS-u Nowiny nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Alitu Ożarów również nie skorzystała ze zmian.