GKS Nowiny - GKS Goral Gorno 4-1 (2-0). 2. kolejka IV ligi świętok.

W pojedynku 2. kolejki IV ligi świętok., który rozegrany został 17 sierpnia, zespół GKS-u Nowiny wygrał z GKS Goral Gorno 4-1 (2-0).

W  pojedynku 2. kolejki  IV ligi świętok., który rozegrany został 17 sierpnia, zespół GKS-u Nowiny wygrał  z GKS Goral Gorno  4-1 (2-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki GKS-u Nowiny.

Od pierwszych minut drużyna GKS Goral Gorno zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki GKS-u Nowiny była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu zawodnicy GKS-u Nowiny nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 30. minucie na listę strzelców wpisał się Bartosz Papka.

Zespół GKS Goral Gorno ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna GKS-u Nowiny, strzelając kolejnego gola. Na sześć minut przed zakończeniem pierwszej połowy wynik na 2-0 podwyższył Szymon Kot.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 54. minucie bramkę kontaktową zdobył Łukasz Bęben.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy GKS-u Nowiny w 72. minucie spotkania, gdy Damian Kopycinski strzelił trzeciego gola.

W 77. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Bartosz Papka z GKS-u Nowiny. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Drużyna GKS-u Nowiny nie skorzystała ze zmian. Jedenastka GKS Goral Gorno także nie skorzystała ze zmian.