Orzeł Łękawica - KS Kuźnia Ustroń 1-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi śląskiej II

W meczu 1. kolejki IV ligi śląskiej II, który rozegrany został 14 sierpnia, zespół Orła Łękawica zremisował z Kuźnią Ustroń 1-1 (0-0).

W  meczu 1. kolejki  IV ligi śląskiej II, który rozegrany został 14 sierpnia, zespół Orła Łękawica zremisował  z Kuźnią Ustroń  1-1 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć spotkań drużyna Orła Łękawica wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż trzy razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut jedenastka Kuźni Ustroń zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Orła Łękawica była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Mateuszowi Biegunowi z Orła Łękawica. Była to 45. minuta spotkania.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W 50. minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Byrtek.

Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Lukaszowi Taraszowi, piłkarzowi Kuźni Ustroń.

Zawodnicy Kuźni Ustroń odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 70. minucie wynik ustalił Joao Pedro.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Drużyna Orła Łękawica nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Kuźni Ustroń także nie skorzystała ze zmian.